Casa 3 Fresca E Agradavel Em Otima Localizacao !!! Villa
Az 1 hálószobás Casa 3 Fresca E Agradavel Em Otima Localizacao !!! Villa São Paulo legfeljebb 6 vendéget fogad, és olyan családi helyszínektől, mint a São Paulo-i Akvárium, körülbelül 3 km-re található.
Az Independencia park 4 km-re, a Praça da Árvore metróállomás pedig elég közel van a szálláshelytől. A Jardim Botânico de São Paulo körülbelül egy 10 perces autóútra helyezkedik el. A Casa 3 Fresca E Agradavel Em Otima Localizacao !!! Villa Saude körzetben fekszik, hozzávetőlegesen 3,1 km-re olyan kulturális helyektől, mint a São Paulo-i Modern Művészeti Múzeum.
A villa magába foglal egy fürdőszobát külön WC-vel és zuhanyzóval. Hajszárító is biztosított az ön kényelméért.
A São Paulo városi ingatlan vendégei étkezhetnek a teljesen felszerelt konyhában, valamint az étkezőben. A saját ételek elkészítéséhez hűtő, sütő és üvegáru is biztosított. A vendégek brazil ételeket próbálhatnak ki a Balcao 304 kínálatából, amely közelében található a Casa 3 Fresca E Agradavel Em Otima Localizacao !!! Villa. A São Paulo városi szállás továbbá 15 perc autóútra található a Congonhas repülőtértől.
- Helyi látnivalók
- Biennial´s Ibirapuera - Ciccilio Matarazzo Pavillion3,1 km
- Ibirapuera Park3,4 km
- Convention Center Imigrantes3,9 km
- Obelisco3,6 km
- MAM - Modern Art Museum3,2 km
- Repülőterek
- Congonhas6 km
- Vasútállomások
- Julio Prestes Train Station9 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
- Poggyászmegőrzés
Étkezés és italfogyasztás
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
Szoba felszereltsége
- Étkezőasztal
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa 3 Fresca E Agradavel Em Otima Localizacao !!! Villa milyen messze van a Congonhas repülőtértől?
A Casa 3 Fresca E Agradavel Em Otima Localizacao !!! Villa autóval 15 percre van a Congonhas repülőtértől. - ❓
A Casa 3 Fresca E Agradavel Em Otima Localizacao !!! Villa kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Casa 3 Fresca E Agradavel Em Otima Localizacao !!! Villa hűtővel, sütővel és üvegáruval felszerelt felszerelt konyhát kínál. - ❓
A Casa 3 Fresca E Agradavel Em Otima Localizacao !!! Villa engedélyezi a háziállatokat?
Nem, a Casa 3 Fresca E Agradavel Em Otima Localizacao !!! Villa nem engedélyez háziállatot. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg az ingatlan területén tartózkodunk?
São Paulo nevezetességei közé tartozik a Museu de Arte Contemporânea da USP és a São Paulo-i Akvárium, amelyek 2 km-re, illetve 3 km-re találhatók az ingatlan területétől. Ezenkívül a Jardim Botânico de São Paulo (3,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.